Після лікування п’явками не болить голова

03 березня 2014

— Голова боліла так, що нічого не могла робити, — говорить Валентина Іванівна, 46 років. До Клініки інноваційних технологій Уляни Лущик приїхала із Сум­щини. — Лежала, встати не могла. І так по чотири дні підряд. Чоловік сказав — досить мучитися, треба лікуватися.

У клініці пацієнтку обстежили. Порадили терміново рятувати судини.

— Я так перелякалася, що забула спитати діагноз. Полегшало одразу.

Після першої процедури лікування п’явками у жінки перестало крутитися в голові, біль минув.

— Зараз і раніше — два різні життя. В очах проясніло, читати можу. П’явки розріджують і чистять кров. Із кожною процедурою ставало краще. Лікування комплексне. Ходжу тут на фізкультуру, роблять уколи для крові й судин. А в державних лікарнях як: прийшов, отримав таблетки, пішов. Ніхто не спитає, як здоров’я. Лікують, як під копірку. А у клініці Уляни Богданівни всі методи розробляють самі, а перед тим перевіряють.

Для здорових судин важлива дієта, каже головний невропатолог Клініки здорових судин Ігор Петрович Бабій:

— Коли пацієнти їдуть додому після курсу лікування, забороняємо їм їсти жирне, солоне, смажене. Натомість — більше морської риби, часнику й варених овочів. Це зміцнює судини, не дає холестерину відкладатися. Раджу робити зарядку, гуляти на свіжому повітрі. В кого порушений кровообіг у мозку, не можна піднімати важкого. Може статися крововилив.

Судини перевіряють на початку, під час і після ліку­вання.

— Це дає інформацію, як діють уколи. Які дози треба — більші або менші, — пояснює лікар. — Не раз помічав, як в інших клініках обстежують лише в перший день. Це неправильно. Маємо власний метод — капіляро­скопію. Він дає найточнішу інформацію про судини й капіляри всього тіла. Хворий бачить, як судинами рухається кров. А тоді разом із пацієнтом розробляємо систему лікування.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*