Після уколів для судин перестають непритомніти

30 червня 2014

— Десь три роки тому раптом почала непритомніти. Темніло в очах, все тіло трусило. За 7 секунд приходила до тями. Дуже страшно було. Нікому не бажаю такого пережити, — говорить 68-річна Ольга Берещенко з Полтавщини.

Місцевий терапевт допомогти Ользі Іванівні не зміг. Пояснив, що серце погано качає кров, тому вона повільно доходить до мозку.

— Так прямо і сказав: вам тут не допоможуть. Того дня з газети я взнала про клініку здорових судин у Києві. Сусідка її передплачує. Знає про мою хворобу і принесла мені почитати. Я звернулася в клініку в 65 років. Обстеження тоді зробила Уляна Богданівна, яка створила клініку.

На капіляроскопі Ользі Іванівні показали стан її судин.

— Кров справді повільно рухалася. Через це погано працювали всі органи. На картинці судини виглядали, наче штрих-код — переривчасті. Мають бути суцільні, без прогалин. Уляна Богданівна здивувалася: як ви взагалі ходите? Це ж навіть з ліжка встати важко.

Ользі Берещенко призначили курс уколів, що розріджують кров.

— Полегшало не відразу. Паморочитися перестало за тиждень-два. Хоча знаю, що у більшості минає за пару днів. А я себе запустила, довго не лікувалася. Після місячного курсу вже сідала на велосипед. Їздила хоча б пару кілометрів на день. Стала сама ходити і в магазин, і на базар. А як третій курс уколів через півроку закінчила, то донька на море повезла.

Раніше Ольга Іванівна мала зависокий тиск. Після курсу уколів нормалізувався.

— Зараз 160 на 80. Раніше скакав, як перенервую або на погоду. Зараз такого не буває. Я повністю довірилася клініці. Бачила, які сюди люди приходять і які йдуть. Скільки діток з церебральним паралічем, які не могли ні ходити, ні говорити. Їх тут поставили на ноги. Вперше почали розуміти мову та говорити. Коли бачила це, то у мене теж з’явилася віра. Лікарі тут ввічливі, уважні, працюють як одна родина. До кожного свій підхід.

Зараз Ольга Іванівна проходить профілактичне лікування для підтримки організму.

— Тут я зрозуміла: що довше не лікуватися, то гірше потім буде. Тому на профілактику приходжу раз на півроку. Тут нікому не відмовляють.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*