Гіпертонія минула після очищення судин

14 липня 2014

55-річна Ніна Кресан із міста Ніжин Чернігівської області страждала від підвищеного тиску понад п’ять років.

— Усе життя працюю кондуктором в автобусі. Постійно на ногах. Почала застоюватися кров. А ще я мала проблеми в сім’ї, постійно переживала. Мабуть, це й нашкодило, бо через стреси тиск завжди сильно підскакує.

Вперше до Клініки здорових судин Уляни Лущик звернулася півроку тому. Про заклад дізналася, коли переглядала програму “Без табу”.

— Тоді від тиску аж в очах темніло. Перед тим ще ходила до місцевих лікарів, які всім призначають однакові таблетки. Вони взагалі не допомагали. Приїхала сюди, мене обстежили, призначили уколи на 20 днів для очищення судин. Психолог налаштовував, що буде краще — і справді полегшало.

Провідні лікарі клініки при перших проявах гіпертонії радять одразу обстежитися в кардіолога. У роботі використовують інноваційні технології.

— Самому лікуватися не варто. Пацієнт може лише запідозрити хворобу, — пояснює головний невропатолог клініки Ігор Бабій. — Найперше при гіпертонії болить голова: у потилиці, тім’ї, скронях. Часто паморочиться, шумить у вухах. Вночі мучить безсоння, а вдень — прискорене серцебиття і задишка. Обстеження всіх судин треба пройти якнай­швидше. Й одразу почати лікуватися, бо від гіпертонії може статися інсульт, серцевий напад.

У клініці Уляни Лущик пропонують обстежитися за методиками, які розробили у власному науковому центрі. При обстеженні судин лікар показує пацієнтові детальне зображення на екрані. На ринку медичних послуг такі методи використовують понад 16 років.

— Ця клініка не схожа на інші медичні заклади, — каже Ніна Кресан. — Тут спокійна атмосфера, дуже турботливий медичний персонал. Усі завжди в гарному настрої, усміхнені, привітні. Медсестри — справжні професіонали. Та головне — результат. Бачу його по собі. Як було тоді і як є зараз — не порівняти. Не могла з ліжка встати, а тепер ходжу в магазин, вечорами гуляю в парку. А колись так задихалася, що на третій поверх не могла вийти. Все це зникло. Знову хочеться жити.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*