У Клініці здорових судин лікують гіпертонію

У палаті Клініки інноваційних технологій Уляни Лущик сидять двоє жінок.

— Не перший десяток років одна одну знаємо. Приїхали з Пирятина, — говорить Ольга Володимирівна, 74 роки. — Такий високий тиск був, що несли у лікарню в простирадлі. Там крапельниці ставили, за місяць він скакав знову. А тут — цілий рік нормально живу, потім у клініку на місяць їду, для профілактики. Весь час добре почуваюся. Цей раз син змусив приїхати.
Гіпертонікам роблять ін’єкції, що покращують кровообіг. Також ставлять п’явки, які очищують кров та насичують ферментами. Роблять вправи, що допомагають тримати в тонусі організм і серце.

 

— Тут уже вдруге, — розповідає Лідія Миколаївна, 59 років. — Щоразу полегшення відчуваю. Теж усе життя від тиску мучуся. Як напади були, не хотіла нічого робити, бо мала сильну слабкість. Пила вдома таблетки. Ефект був лише на 12 годин. Донька лікувала тут онучку, бо народилася шестимісячною, дуже недоношеною. Виходили її, 5 років уже.
У Лідії Миколаївни хворі коліна. Цього разу в клініці їй роблять уколи біля суглобів.

— Не то артроз, не то артрит, точно не пам’ятаю. Відкладаються солі, хрустять, стає важко ходити. У Полтаві хотіли замість здорового суглоба ставити протез. Чекала на один безкоштовний, а другий уже за гроші. Але щось мене втримало. Приїхала в Клініку Уляни Лущик, а медики кажуть: не треба вам протеза. Відмовили від операції та лікують уколами. Прямо відразу полегшення не настає. Треба пройти повний курс, аби все пролікувати комплексно. Місяць на те пішов. Після того за дев’ять місяців не випила жодної таблетки. Я тут два тижні, бо часу маю небагато. Вдома ціле господарство — город великий і тварини у хліві.

Повним людям у Клініці Уляни Лущик допомагають схуднути. Завдяки цьому нормалізується тиск.

— Головний невропатолог клініки Ігор Петрович колись спитав, як харчуюся. Ми часто з донькою смажимо сало. А він сказав, що сало можна онучці, а мені — небажано. Перестала, зайнялася фізкультурою. Щодня випиваю по півтора літра води — до їди і після. За рік схудла на 11 кіло. Це для тиску дуже добре.

Джерело: Gazeta.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*