Вірші диктує по буквах, а я записую

Понад 10 років на курс уколів і лікувальної фізкультури возить 22-річну доньку Олена Олексіївна з Чернігівщини. Коли дівчинці було 3 роки, почало косити око, 5-річною перестала говорити.

 

— Далі лише гіршало, — розповідає мати, сидячи на дивані в коридорі Клініки інноваційних технологій Уляни Лущик. — Руками-ногами рухати перестала, лише на каталці возимо її. До яких тільки лікарів не ходили. То казали енцефаліт, то травма мозку. Хоча нічого такого в неї не було. Бог так дав, що познайомилися з Уляною Богданівною. Вона саме тоді починала свої новітні технології впроваджувати. Взялася доньку лікувати.

Тепер дівчина потроху рухає руками. На заняттях із лікувальної фізкультури лікарі просять її віджиматися від стіни. Розуміє все, що їй кажуть, і повторює по буквах. Погляд із розсіяного став чітким.

— Вона в мене вірші складає. Диктує по буквах, а я записую. У мене ще старша на два роки донька є. Чоловіка немає, помагати нікому, з роботи не відпускали. Як став вибір бути з донькою або працювати, обрала перше. У клініці нас підтримують. Кажуть, усе зміниться на краще. Не уявляю, що робила б без Уляни Богданівни.

Почистити судини до клініки Уляни Лущик із Тетіїва на Київщині приїхала Світлана Науменко, 44 роки.

— Усе життя страждаю від високого тиску, — жінка лежить на кушетці в кабінеті гемодинамічної корекції. Їй зробили укол, аби розігнати кров. — Важко було працювати, бо в голові маю спазми, на погоду реагую. Ходила по державних лікарнях, там таблетки й крапельниці прописували. Від них тільки гірше ставало. А тут уже місяць п’явки ставлять, то аж в очах світлішає. Після уколів голова перестає крутитися.

Зі Світланою до клініки приїхала 22-річна донька Олена. Також має проблеми із судинами, каже мати.

— Треба покращувати кровообіг. Альоні колють меншу дозу, ніж мені. Лише четвертий день лікується. До кожного у клініці індивідуальний підхід. Спершу детально обстежують, а вже потім кажуть, скільки про­цедур треба пройти. Усім тепер цю клініку раджу, сама дізналася від знайомої. Та щороку сюди їздить на профілактику. Має звужені судини.
Джерело: Gazeta.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*