Уляна Лущик новітні методики випробовує на собі

03 лютого 2014

Ця приваблива та енергійна жінка завжди всміхається. Роки над нею не владні. Жартує, що планує святкувати своє друге 25-річчя. 1 лютого їй виповниться 50. Єдине, на що скаржиться, — постійно бракує часу. Викроює його за рахунок сну, підтримує тонус купанням в ополонці.

На що ж витрачає свій час Уляна Лущик? На улюблену роботу, родину, друзів, подорожі. А також на оволодіння новими знаннями й самовдосконалення.

Школяркою вона обрала для себе професію лікаря, як батько та мати. Пройшла в медицині все від самого початку — працювала санітаркою, медсестрою. Закінчила Тернопільський медінститут, за розподілом потрапила до Києва.

У студентські роки Уляна зацікавилася науковою роботою. 18 років тому створила науковий центр. Була тоді молодим лікарем-невропатологом. Почала працювати над удосконаленням відомих і створенням нових медичних методик. Сучасна тех­ніка дає лікареві змогу побачити, що відбувається в людському організмі, та контролювати ­лікування. Його також проводять за авторськими методиками.

Уляна Лущик, перш ніж пропонувати щось пацієнтам, за прикладом відомих лікарів-дослідників минулого, випробовує все на собі. Її методики сприяють омолодженню організму. Та не лише завдяки цьому в Уляни Богданівни завжди сяють очі. Коли твоя робота дає тобі задоволення, то велике щастя.

Створений нею медичний центр усі ці роки розвивався та зростав. Тепер він перетворився на Клініку здорових судин.

— Ми взяли таку назву, бо хотіли підкреслити, яким важливим для здоров’я людини є стан її судинної системи, — каже Уляна Лущик. — Кровообіг — основа життєдіяльності людського організму. А нормальне кровопостачання забезпечує стабільну роботу всіх органів і систем, гарантує добре самопочуття. Можна допомогти хворому в дуже тяжкому стані, навіть у комі, якщо поліпшити кровопостачання.

Уляні Лущик подобається новаторський підхід до справи. Адже швидке впровадження наукових досягнень значно розширює можливості медицини. Колектив клініки має дев’ять патентів у цій галузі. Сучасна високочутлива апаратура та використання новітніх технологій дають змогу по-новому поглянути на важкі недуги. Є реальні успіхи в лікуванні таких захворювань, як розсіяний склероз, епілепсія, дитячий церебральний параліч, аутизм, розумова відсталість, затримка психомоторного розвитку, тривала кома тощо. Лікарям під керівництвом доктора медичних наук Уляни Лущик удається повертати до життя хворих, яких за всіма канонами медицини досі вважали безнадійними. Девіз фахівців Клініки здорових судин: “Ми працюємо на позитивний кінцевий результат”.

— Хвилини радості, яку ми відчуваємо, коли наші хворі одужують, варті кількох років життя, — каже Уляна Богданівна. — Бачиш своїх пацієнтів здоровими людьми, і це надихає. Мріємо навчитися долати безжальні недуги. Робимо все можливе, аби рятувати невиліковних, безнадійних. Справжній лікар співчуває своєму пацієнтові, розуміє та поважає його. Стосунки між ними мають будуватися на довірі. Адже йдеться про найсокровенніше — здоров’я.

Уляна Лущик здобула три вищі освіти. Окрім медичної, ще й юридичну та економічну, але не планує на тому зупинятися. Цю невгамовну цілеспрямовану жінку ваблять нові вершини. Вона має різнобічні інтереси. Є академіком Європейської академії природничих наук, членом-кореспондентом Академії технологічних наук України та Міжнародної академії інформатики. Понад 60 лікарів навчила працювати за своїми прогресивними методиками. Викладає і веде громадську роботу.

— Життя стає прекрасним, коли твоє тіло працює як слід, — переконана Уляна Богданівна. — Мої методики повертають хворих до повноцінного життя, без дискомфорту. Відновлюють після важких хвороб. Дбаючи про власне здоров’я, кожен із нас робить добру справу не лише для себе, а й для всіх, для цілої країни. Отож зичу всім здоров’я!

Ольга БОРИСЮК

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2