Уникнути повторного інсульту допомагає оздоровлення судин

Понеділок, 08 грудня 2014

— 16 років тому в жінки стався мікроінсульт. Голова паморочилася, сильно нудило. Місцеві медики довели до того, що ледь ходила. Мені порадили відомого лікаря Уляну Лущик, — розповідає 61-річний Віктор Борута з Вишневого на Київщині.

Вранці сидить на кушетці в Клініці здорових судин. ­Чекає на дружину, якій роблять процедури. Вирішив пролікувати судини й собі.

— Навесні пройшов перший курс. Після трьох процедур відчув підйом, став бадьорий, вдалося подолати навіть алергічні реакції на медикаменти. Тепер, аби бути в тонусі, навідуюся в клініку щопівроку. Головний лікар Ігор Петрович попереджав, що першого разу реакцію передбачити важко. А тепер все витримую легко, й уколи теж.

Дружина переносила процедури добре. Тепер знову може жити повноцінно.

— Я і по ній бачив, і по собі, як тут уміють вплинути на організм. Знову радіємо життю. Раніше прокидався втомлений, ніби ввечері напрацювався. А тепер після сну — приплив сил, став енергійніший. Маю намір і далі підтримувати здоров’я. Дружина після інсульту вже 16 років регулярно спостерігається в клініці. Раз на квартал проходить комплексне обстеження, раз на півроку-рік — профілактичний курс лікування.

У клініці інноваційних судинних технологій обстежують організм за авторськими методиками наукового керівника Уляни Богданівни Лущик.

— На екрані комп’ютера пацієнт може сам побачити патологію судин, яка тільки зароджується і ще ніяк себе не проявляє. Судини розповідають про себе, а лікар розшифровує. Так виявляємо причини депресії, гіпертонії, мігрені, синдрому хронічної перевтоми із загрозою деменції або онкопатології.

Клініка розширила можливості методики ультразвукового дослідження хвороб судин, які провокують зайву вагу, чоловіче та жіноче безпліддя, невиношування вагітності, передчасне старіння.

— Дотримуємося старої заповіді “лікувати треба не хворобу, а хворого”. Кожному призначаємо своє лікування. Так уже повелося, що на першому плані в людей робота, дім, господарство. Все, що завгодно, тільки не власне здоров’я. Однак саме воно має цінуватися найвище.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: (044) 467 63 89, (095) 068 30 74, ­робочі дні: пн.-пт., 8.30–17.30

Діагностика проводиться протягом одного дня. Комплексна діагностика включає близько 15 обстежень. Мінімальний економ-пакет — 5 в одному від 2550 грн.

Для бійців АТО — пільгові тарифи.

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*