Інсульт — розплата за неуважність до власних судин

Неділя, 15 грудня 2014

О дев’ятій ранку 60-річна Галина Сердюк сидить у кріслі в коридорі столичної Клініки здорових судин. Чекає на чоловіка Валентина Миколайовича, який проходить процедури.

— Усе життя працював водієм, зараз на пенсії. 10 років тому стався обширний ішемічний інсульт. Першу допомогу надали в державній клініці. Але потім ми дізналися про Уляну Богданівну, яка рятує життя найважчим хворим.

Валентин Сердюк щороку проходить курс оздоровлення судин у клініці інноваційних судинних технологій з 2004-го. Кожен курс триває місяць.

— Рідко після інсульту відновлюють здоров’я за один курс. Чоловік перестав говорити, погано ходив, став відлюдькуватий. Зараз розмовляє чітко, але не ідеально. Знову водить авто. Лікування забирає півдня — роблять уколи і блокади, займається з реабілітологами. Це поступово відновлює всі органи. Чоловік за місяць відчув приплив сил, прийшов у норму тиск.

— Ми вдячні клініці, що його повернули до нормального життя. Ліва рука не працює в повну силу, але він сам себе обслуговує. Миє посуд, прибирає. Коли починає гірше говорити — знаємо, що час підлікуватися.

В клініці здорових судин наслідки інсульту долають за авторськими методами.

— Інсульт раптово і швидко ушкоджує клітини мозку. Порушуються багато функцій організму, — каже Уляна Богданівна Лущик, науковий керівник Клініки здорових судин. — Легше інсульту запобігти, аніж лікувати. Наша технологія судинного скринінгу дозволяє бачити мікросудини наживо. Його слід робити одразу після народження, інколи — дітям і підліткам. Після 40 варто щороку обстежуватися, аби виявити ранні судинні розлади. 1995-го ми розробили методику детального дослідження судин мозку. Тримаємо першість за технологіями відновлення кровопостачання без операцій. На кольоровому зображенні видно, де є проблеми навіть у найменших капілярах.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: 0(44) 467 63 89, 0(95) 068 30 74, робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Діагностику проводять протягом одного дня. Комплексна діагностика включає близько 15 обстежень. Мінімальний економ-пакет для діагностики — 5 в одному від 2550 грн.

Для бійців АТО — пільгові тарифи обслуговування.

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*