Після курсу омолодження зникає біль у кістках і суглобах

Вівторок, 11 листопада 2014

П’ять років тому киянка Надія Корольова, 60 років, мала сильний струс мозку. З’явилася мігрень, часто паморочилася голова.

— Відчувала, що організм уже не той. Від хатньої роботи втомлювалася. Інколи нудило. Дуже боліли стегна і коліна. Як качечка, перевалювалася з ноги на ногу.

Про Клініку здорових судин дізналася в інтернеті. Приїхала на прийом того ж дня. Зробила судинний скринінг і жахнулася — два параметри з чотирьох критичні.

— Спершу думала: буде, як у державних клініках — призначать таблетки і йди собі. Думала, що тут лікують тільки судини. Здивувалася, коли запропонували обстежитися комплексно. Сподобався підхід: не візьмуться лікувати щось одне, доки не знатимуть стану всього організму.

У жінки виявили підколінну кісту, задавнені проблеми з хребтом та суглобами, зайву вагу.

— Щодня команда медиків, реабілітологів та психологів працювала зі мною. Проводили лікувальну фізкультуру, робили масажі, спалювали зайвий жир, відновлювали кровопостачання в кістках і суглобах. Бо там є дрібні судини, що забезпечують тепло й рух.

— Щодня займалася з психологом. Багато хто думає, що це для душевнохворих. Неправда. Мені психолог у клініці допоміг знову відчути радість життя. Лікуюся тут місяць, пройшла курс оздоровлення та омолодження. Почуваю себе на років 10 молодшою. Зменшилися болі в суглобах. Стало набагато краще, організм вийшов на свою норму. Минули запаморочення. В одному коліні болі зовсім зникли. Нога здорова, як у молодості.

Надія Корольова час від часу підпрацьовувала економістом на фірмі. Планує відновитися на роботі.

— З’явилися сили. Науковий керівник клініки Уляна Богданівна Лущик заряджає позитивом. Завжди цікавиться, як почуваюся. Клініка розробляє власні методи лікування, що давно випередили державну медицину. Дуже вдячна, що є такі люди в Україні.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: 0 (44) 467 63 89, 0 (95) 068 30 74,

робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Діагностику проводять протягом дня. Комплексна діагностика — близько 15 обстежень. Мінімальний економ-пакет для діагностики — 5 в одному від 2550 грн.

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*