Артроз коліна лікують п’явками

 19 травня 2014

— Прийшла колись у клініку інноваційних технологій взяти інтерв’ю у лікаря-невролога, керівника клініки Уляни Богданівни. Навіть не думала, що лишуся тут лікуватися, а потім і працювати, — згадує киянка 61-річна Наталія Сидорчук. — Я журналіст, літературний редактор. Уляна Богданівна запропонувала мені випробувати методи на собі. Я тоді якраз мала запалення судин головного мозку. Було це років 15 тому.

Перед тією розмовою Наталію Іванівну виписали з лікарні.

— Лікували мене тоді абияк. Дали таблетки — і все, ходи собі додому. А про підхід до кожного пацієнта і мови не було. В клініці Уляни Лущик почали ставити блокади й робити ін’єкції. З першого дня наче в очах проясніло. Стала приходити лікуватися сюди щороку. А згодом, через те, що я журналіст, запропонували робити для клініки буклети з науковими статтями, календарі, редагувати книжки.

Вісім років тому в Наталії Іванівни почало сильно боліти коліно. Поставили діагноз — деформуючий артроз.

— Часом у коліні боліло так сильно, що на ногу ступити не могла. А раз їхала в метро, то так нога розболілася, що прямо звідти на “швидкій” забрали. А потім сталося, про що Уляна Богданівна попереджала давно: артроз перейшов на другу ногу. Пам’ятаю, довго тоді з нею говорили. Пообіцяла, що в клініці мої коліна врятують.

Наталії Сидорчук почали ставити на коліна п’явки. Вони розганяють кров і дають корисні ферменти. Тоді артроз минає швидше.

— І уколи внутрівенні робили, і блокади в спину та коліна ставили. Я тоді добре знала, що така методика не тільки коліно вилікує, а й увесь організм оздоровить. Болі зменшилися на третій день після процедур. Заново ходити почала, радію життю.

Курс лікування Наталія проходить по три-чотири тижні двічі на рік — восени і навесні.

— Головне — вчасно приходити на контроль. Краще заздалегідь перевіритися і пройти лікування, тоді буде легше видужувати. Бачила, як тут ставили на ноги тих, від кого у державних клініках відмовлялися. Дівчинці вилікували опоясуючий лишай. А хлопець, який рік у комі лежав, у свідомість прийшов. Тепер і я в поліклініку майже не звертаюся. Що треба, лікую тут, у клініці здорових судин.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*