У клініці Уляни Лущик кров чистять уколами та п’явками

12 травня 2014

Киянка 76-річна Анна Горбачова нещодавно повернулася з Ізраїлю. Часто буває за кордоном, бо любить подо­рожувати.

— Мала складне життя. Коли мені було 3 роки, почалася війна. У 17 років пішла працювати. Спершу в типографії робила, а тоді касиром у банку. Згодом підвищили до начальника відділу. Маю 52 роки стажу. Весь цей час на роботі колосальна напруга була: не дай Боже грошей не дорахуюся. І такі переживання щодня. Нервова система дала збій, — розповідає Анна Іванівна.

Жінка звикла слідкувати за здоров’ям.

— Хочу порадити всім, у кого є діти та онуки: якщо ви їх любите, то, в першу чергу, підтримуйте своє здоров’я в належному стані. Ви родичам потрібні здоровими. Час летить швидко. Краще витрачати його на радість, а не на лікування. Особливо я це зрозуміла, коли ходила на Майдан. Купувала людям речі, ліки, пенсії не жалкувала. Бо людське життя — найдорожче. Тоді в мене сильно почала боліти голова, стала гірше чути. Подумала — треба себе рятувати. В інтернеті знайшла клініку Уляни Лущик і без вагань приїхала туди наступного дня.

У клініці здорових судин Анна Іванівна проходить процедури вже 14 днів.

— Ходжу тепер у клініку кожен день. Декілька разів на шию ставили п’явки. Робили блокади — уколи в хребет, щоб кров краще по всіх органах рухалася. Легше стало за тиждень. Голова прояснилася, краще чую. Тут працюють справжні фахівці. Медсестри привітні, атмосфера затишна. Я навіть запропонувала Уляні Богданівні поставити в кімнатах відпочинку фонову музику Моцарта. Чула, вона допомагає одужати.

У клініці Уляни Лущик вчасно зупиняють хворобу за допомогою ранньої діагностики, профілактики та індивідуальних програм оздоровлення.

— Замість того щоб боротися з наслідками хвороби, прибираємо її причину, — каже головний лікар клініки, невропатолог Ігор Бабій. — Даємо досконалу інформацію про стан здоров’я. Як саме лікуватися — вирішуємо разом із пацієнтом. Лікуємо найголовніше в організмі — судини і нервову систему. Так поступово одужує весь організм. З основним лікуванням даємо консультації психолога. Тоді з недугою справляються значно швидше і починають радіти життю.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*