Головний біль сигналізує про можливий інсульт

Понеділок, 20 жовтня 2014

Олена Юріївна, 36 років, переїхала до Києва з Донецька. Тікала від війни на Донбасі.

— Переїхали разом із донькою. Тепер звикаємо до життя тут. Мала передінсультний стан, голова боліла страшенно. Іноді слова забувала, заговорювалася. Настрій був дуже пригнічений, весь світ здавався сірим, безбарвним. Зараз розумію, що дуже запустила своє здоров’я. Завдяки Клініці здорових судин вчасно уникнула інсульту.

Про Клініку здорових судин жінка дізналася з інтернету.

— Проходжу курс лікування з 3 вересня. Щодня ставлять крапельниці, роблять уколи. Зі мною працює психолог. Вже стала активніша, минула загальмованість, відновилася мова. Голова болить рідше. Обличчя свіже, маю кращий вигляд. Окрема вдячність психологу, бо стала радіти кожному дню. Раніше думала, що нема сенсу жити. Клініка не схожа на інші. Персонал — просто молодці. Працює команда лікарів та реабілітологів. Справді вирішують конкретні проблеми, уважні, атмосфера сімейна. Всім радитиму не запускати себе й сюди звертатися.

У Клініці здорових судин лікування призначають після того, як обстежили всю кровоносну ­систему та внутрішні органи.

— Головний біль — ознака неблагополуччя мозку, що може сигналізувати про появу понад 45 хвороб, — каже Уляна Лущик, науковий керівник клініки. — Голова може боліти від депресії, гіпертонії, отруєння, судинної дистонії. Також від травм мозку чи перенапруження очей. У когось причина — в пухлині. Тому комплексно обстежити пацієнта — одне з головних наших завдань. Маємо досконалу техніку та грамотний персонал, що дає змогу помітити найменші відхилення здоров’я.

Людина сама має стежити за своїм здоров’ям, говорить Уляна Богданівна.

— Ставтеся до здоров’я як до найвищої цінності. Реагуйте на перші сигнали хвороби в організмі: реакцію на погоду, стрес, перевантаження. На жаль, у багатьох інші пріоритети. На першому місці — престижна робота, машина, квартира. Починаємо дбати про здоров’я лише тоді, коли його втрачаємо. Згаяний час в боротьбі з хворобою не повернути за жодні гроші. Організм після інсульту відновлюється повільно, як автомобіль після аварії.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка ­Вільямса, 4

Тел.: 0(44) 467 63 89, 0(95) 068 30 74, робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Запис на консультацію з 14.00 до 17.00

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*