Приховані віруси провокують хвороби

Понеділок, 27 жовтня 2014

Киянка 28-річна Ірина Савченко звернулася у Клініку здорових судин для профілактичного обстеження.

— Звикла перевіряти здоров’я, аби виявити якісь недуги на ранніх стадіях. Тоді вилікуватися значно легше. Та й батьки настояли, аби зайвий раз перевірилася. Мама понад 10 років знає про Уляну Богданівну, наукового керівника клініки. Каже, це найкращий фахівець у Києві.

Ірина живе у столиці з 2002 року. Зараз — у декретній відпустці. Має дві вищі освіти — юридичну й економічну. Заочно навчається на перекладача.

— Раніше мені ставили діагноз пієлонефрит — запалення нирок. Лежала колись у лікарні — з ниркою, мала жіночі проблеми. Уляна Богданівна відразу визначила, що хворий не один орган. Маю якийсь вірус, що провокує всі проблеми. У клініці долають його, а симптоми зникають самі.

Жінка закінчує перший 30-денний курс лікування. Щодня їй робили уколи, блокади. Спілкувалася з психологом і проходила противірусну терапію.

— З перших днів з’явилися спокій та легкість у тілі. Раніше за все переживала. Болісно реагувала на буденні речі. А тут розслабилася, навіть дихання заспокоїлося. Проблеми стали питаннями, що можна вирішити. Але в перші дні також сильно “відчувала” хвору нирку. Вона нила і боліла. Лікарі попереджали, що від уколів головна проблема спершу “вилазить”, а потім пропадає. Так і сталося — болі скоро минули й більше не приходили.

За словами Ірини, в клініці здорових судин помітна різниця у ставленні до пацієнтів.

— Якщо порівнювати з державними клініками, то це небо і земля. Тут чітко розуміють, що стрес впливає на життя. Психолог працює на вирішення внутрішніх конфліктів, допомагає відновити рівновагу й гармонію з собою. Без цього жодну хворобу не подолати. Для мене це було вирішальним, коли думала, лишатися у клініці чи ні. Бо якщо не подолаю стресів і тривоги, то не буду нормально вчитися, за дитям доглядати. Хочу завжди рости, вдосконалюватися. Клініка в цьому дуже помагає.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: 0(44) 467 63 89, 0(95) 068 30 74,

робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Запис на консультацію з 14.00 до 17.00

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*