Затримку розвитку та мовлення в дітей лікують комплексно

Понеділок, 13 жовтня 2014

9-річна Любов Никанорівна з міста Вишневе привезла в столичну Клініку здорових судин 7-річну онуку Вікторію.

— Затримку мовного розвитку помітили ще в 2 роки. Діти вже говорять хоч кілька слів, а вона не розмовляла. По лікарях ходили, наймали логопеда. Віка розуміла, що їй кажуть, але мовчала. Тепер шкодую, що стільки років та коштів витратила на логопедів, які нічого не змогли.

Лікарі робили МРТ та інші дослідження, однак недугу не виявили.

— Казали: дитина здорова, почекайте. Віка пішла в садочок, гуляла з дітками. Вона в нас активна, сама одівається. Розуміємо її по жестах. Потім направили у школу в Боярку. Там ми зустріли Тетяну Іванівну. Вона розказала нам про клініку, де її син Богдан пройшов лікування та реабілітацію. Торік не потягнув на­вчання. За рік наздогнав ровесників і спокійно пішов до школи. Приїхали ми сюди 4 вересня. Віці зробили діагностику, призначили курс лікування — 30 днів. Колють уколи, ставлять п’явок. Дитина займається з реабілітологом, логопедом та психологом.

Дівчинка почала зв’язувати слова, розмовляє з лікарями.

— Потроху вимовляє своє ім’я. Доти весь час мовчала. ­Стала дуже жвава, подорослішала в думках та вчинках. Раніше називала себе “киця”. Ми навіть не думали, що таке самоусвідомлення могло перейти в страшну хворобу — олігофренію. Вже проситься до школи, бо все розуміє. Питаю її, скільки ще днів робитимуть уколи, — показує на пальцях. Віці важко зробити укол, на місці не всидить. Але медсестри заспокоять, розвеселять. Скільки їздили по лікарнях — ніде такого душевного ставлення не бачили. Усе по-європейськи.

— Затримка мовного розвитку буває в ­кожного п’ятого першокласника. Через це не можуть засвоїти програму і спілкуватися з однолітками, — каже Уляна Лущик, науковий керівник Клініки здорових судин.

— Наша технологія відновлення кровопостачання мозку дає змогу запустити його в робоче русло, сформувати інтерес до нових знань. Головне — звернутись одразу до фахівців. Ми працюємо на позитивний результат.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: 0(44) 467 63 89, 0(95) 068 30 74,

робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Запис на консультацію з 14.00 до 17.00

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2