Новітній апарат показує стан найменших судин

Неділя, 22 грудня 2014

— Коли багато років тому я починав працювати в державній лікарні, ми мріяли про апарат, який давав би змогу перевіряти стан судин якнайдетальніше. Такого ніхто не мав. Найкращі професіонали ставили неправильні діагнози, — розповідає Ігор Бабій, невропатолог і головний лікар Клініки здорових судин.

Цей медичний заклад пропонує пацієнтам обстежуватися і лікуватися за новітніми методами і з сучасним обладнанням.

— Такий точний метод діагностики розробили тут, у Клініці здорових судин. Цю назву вона отримала кілька років тому. Раніше ми називалися “Істина”, що означало істинність науки, знань і лікарської практики. Зараз можна сказати, що ми відшукали істину, розробивши технологію судинного скринінгу. Як правило, до новітніх методик медицини літні люди ставляться скептично. Їх лякає незрозуміле. Коли бачать купу графіків, цифр і таблиць, починають сумніватися. А технологія судинного скринінгу зрозуміла кожному. На кольоровому зображенні пацієнт бачить, як його судинами рухається кров. У процесі лікування ми разом досліджуємо, як покращується стан судин. Обстеження триває 5 хвилин.

Українські науковці сподіваються, що метод судинного скринінгу застосовуватимуть у районних лікарнях, селах і великих містах.

— Методом уже користуються в деяких містах заходу й півдня України. Постійно консультуємо тамтешніх лікарів, проводимо конференції в інтернеті. Судинна система — головна в організмі. Тільки при здорових артеріях, венах і капілярах усі органи можуть нормально працювати. Судини — як автобани й дороги, якими можна доставити велику кількість поживних речовин, забезпечити обмін кисню й вуглекислого газу. Часто, якщо проблема зі щитовидкою, лікарі обстежують тільки її. Чи зосереджуються на лікуванні хворих легенів. Але іноді треба просто перевірити, як до них надходить кров. Можливо, в якомусь місці кровоплин поганий і його треба покращити.

У Клініці здорових судин пропонують комплексне обстеження стану судин і всього організму. Лікування призначають після того, як детально знатимуть про здоров’я пацієнта. В процесі оздоровлення стежать за станом судин. Через півроку після курсу ін’єкцій радять повторити судинний скринінг, для профілактики — раз у рік приходити на повторні процедури.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: (044) 467 63 89, (095) 068 30 74, робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Діагностика проводиться протягом одного дня.

Новорічні акції — www.inno-health.com/price

Для бійців АТО — 14 числа кожного місяця безкоштовний огляд і пільгові тарифи лікування.

Автор: Катерина Гончарова

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*