“Краса тіла повертається, а результат не зникає довгі роки”

Понеділок, 04 листопада 2014

— Уже два тижні оздоровлюю судини. Вирішила й зайву вагу скинути, бо знаю, що вона веде до проблем із серцем, закупорки судин, атеросклерозу. Прийшла ось на лікування і водночас роблю комплексну корекцію фігури, — 63-річна Світлана Володимирівна лежить на кушетці у столичній Клініці здорових судин.

На животі в неї — пластини для “спалювання” жиру, схожі на бронежилет.

— Це прилад кавітації. Ультразвуком знищуємо жирові клітини, робимо шкіру еластичною. Минає “апельсинова шкірка”, зникає зайва вага, — пояснює медсестра.

— Боліла голова. Я почала лікування. Як полегшало, звернула увагу на тіло. Обвисає живіт, виступають стегна. Маю зайвий десяток кіло. Вирішила полікувати судини ніг і скинути жир, — розповідає жінка. — Щодня роблять уколи, які розганяють кров. Займаюся з психологом. За два тижні навіть обличчя посвіжіло. Донька каже, що виглядаю на роки три молодшою.

Світлана Володимирівна живе через дорогу від клініки. На процедури ходить щодня.

— Тут хороший колектив, до всіх гарно ставляться, уважні. Медсестри привітні, усміхнені. Лікарі підказують, що і як краще полікувати.

При впливі ультразвуку на жирові клітини з них витісняється рідина, а енергія вивільняється. Жир природним шляхом виводиться з організму, говорить Уляна Лущик, науковий керівник Клініки здорових судин:

— Відновлення кровопостачання та надлишок жиру — несумісні. Тому поступово ми розробили пакети комплексної діагностики й лікування. Пацієнти дали їм назву “Молодість повертається!”. За місяць лікування хворий може “помолодшати” на 5–12 років. Краса тіла і працездатність повертаються, здоров’я відновлюється. А результат не зникає довгі роки. Найчастіше жир прибирають на сідницях, стегнах, ногах і животі. Вже після першої процедури об’єм тіла меншає на 2–3 сантиметри. Аби зберегти ефект, сеанс повторюють кожні три місяці. Підтримуючі курси судинного лікування проводять восени для профілактики інсульту взимку.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

тел. 0 (44) 467 63 89, 0 (95) 068 30 74,

робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Запис на консультацію з 14.00 до 17.00

Сайт: www.inno-health.com

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*