Круглий стіл: “Технології успішного лікування серцево-судинних захворювань”

Про нові, більш досконалі та ефективні технології оцінки, профілактики, лікування серцево-судинної системи, учасники заходу дізнаються від практикуючих лікарів та авторів технології скринінгу судин. Організатор круглого столу – науковий центр “Верітас” – розробник обладнання для найбільш інформативної, достовірної, безпечної та оперативної діагностики.

round_table

 

Ще на доклінічному етапі розвитку захворювання технологія може зафіксувати 100% порушень в головній життєвій системі людини. На круглому столі виступлять з доповідями провідні спеціалісти “Клініки Здорових Судин”. Тут впродовж 17 років технологія скринінгу судин застосовується і допомагає: на 30% покращити якість діагностики, в 2-3 рази скоротити термін лікування пацієнта, точно відстежувати результаті терапії в процесі одужання. Про нові можливості для дослідження і корекції ключової системи життєдіяльності розповість доктор медичних наук, науковий керівник Клініки, Уляна Богданівна Лущик.

Досвідом застосування технології скринінгу в медичній практиці поділиться головний лікар Клініки Ігор Петрович Бабій. Учасники круглого столу отримають можливість вивчити і апробувати новітнє обладнання в сфері діагностичної медицини, обмінятися своїми знаннями про застосування різних видів діагностики, задати питання експертам.

Крім того, в рамках круглого столу відбудеться обговорення тенденцій розвитку медицини в Європі і можливостей участі українських спеціалістів в міжнародних проектах, що стосуються проблем серцево-судинних захворювань. Керівництво Клініки, а також офіційний представник Європейської Асоціації Предиктивної, Превентивної та Персоналізованої медицини (EPMA) в Україні, Ростислав Бубнов, представлять інформацію про Всесвітній Конгрес EPMA, який відбувся в Брюселі.

До участі в круглому столі запрошуємо спеціалістів, лікарів, наукових співробітників державних і приватних закладів. А також, зацікавлених осіб і представників організацій.

 

Детальніше про діагностику:  inno-health.com/
Реєстрація:  www.itmed.com.ua/#!contact-form/c1g6d
Дата і час:  11 жовтня, з 11:00 до 16:00.
Місце проведення:  м. Київ, вул. Вільямса, 4.
З питаннями звертайтеся:  (044) 467 63 89, (095) 068 30 74.

 

 Відео з попередніх засідань

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*