Після ін’єкцій для судин ризик інсульту минає

Неділя, 29 грудня 2014

— До нас звертаються ті, кому відмовилися допомогти в державних лікарнях. ­Ось зараз проходять оздоровлення кілька пацієнтів, яким за 70. Втратили надію на видужання, а ми повернули їх до нормального життя, — каже Ігор Петрович Бабій, невропатолог і головний лікар Клініки здорових судин.

71-річна киянка Валентина Петрівна завершує 30-денний курс лікування. Раніше їй казали, що інсульту не уникнути. На ногах не могла втриматися. Щодня від запаморочень ледве непритомніла.

— Прийшла і каже: “Лікарю, дайте отрути, бо несила жити”. Негайно почали лікування. Робили ін’єкції, блокади, ставили п’явки. За місяць розповідає: наче помолодшала, з’явилися сили й бажання жити. Через півроку приїде на профілактику, бо в такому віці ефект від процедур триває недовго. Інша 71-річна пацієнтка все життя пропрацювала вчителькою. Дуже боліли ноги. Розвинувся варикоз, гіпертонія. Уже за тиждень лікування стала краще бачити. Відчуття ватяності у ногах зникло. За кілька тижнів почуватиметься ще краще.

Лікарі закликають почати лікування якомога раніше, аби уникнути важких наслідків для здоров’я.

— Тиждень тому курс оздоровлення судин закінчив 73-річний Василь Петрович із Черкас. Приїздив на обстеження торік. Кров рухалася судинами дуже погано. Через це заболіли коліна, задихався. Але на лікування не залишився. Тепер приїхав знову і проблем має втричі більше. Скринінг судин показав, що за рік міг статися інсульт. Спитав його, чому не підлікувався раніше. Відповів, що послухав дружину. А зараз вона каже: “Щось ти зовсім ніякий, тепер уже точно їдь”. Навіть такі судини піддавалися оздоровленню. За 20 днів курсу п’явок, ін’єкцій і лікувальної фізкультури чоловік позбувся ризику інсульту. Під кінець ще раз обстежили. Приємно було дивитися на результати. Кров — яскраво-червона, гемоглобін високий. Вени звузилися, а артерії розширилися. Серце качає кров, наче в молодості.

Не перший місяць фахівці клініки проводять реабілітацію військових, поранених у зоні АТО. Тут надають усю необхідну комплексну допомогу. За потреби виконають протезування за новими європейськими технологіями.

Клініка здорових судин

м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 4

Тел.: (044) 467 63 89, (095) 068 30 74, робочі дні: пн-пт, 8.30–17.30

Діагностика проводиться протягом одного дня.

Новорічні акції — www.inno-health.com/price

Для бійців АТО — 14 числа кожного місяця безкоштовний огляд і пільгові тарифи лікування.

Автор: Катерина ГОНЧАРОВА

Посилання на статтю в “Газеті по-українські”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*