Постраждалим на Майдані безкоштовно лікують судини мозку

15 квітня 2014

У клініці інноваційних технологій Уляни Лущик взялися безкоштовно лікувати постраждалих на Майдані. Тут успішно лікують 37-річного Володимира Ющука, який отримав кілька поранень.

— Працював у Києві спеціальним кореспондентом на телерадіокомпанії “Глас”. Під час подій на Майдані жив у Будинку профспілок. Відповідав за прес-центр. Допомагали журналістам з усім, що їм було треба, — згадує Володимир.

До Києва приїхав із Запоріжжя, тому що мав проблеми із серцем. Через хворобу дали інвалідність другої групи. У столиці прожив сім років. Зараз — у Ворзелі на Київщині.

18 лютого чергував на Майдані. Пішов на вул. Інститутську, де снайпери обстрілювали беззбройних людей.

— Раптом поруч кинули гранату, і в мене влучили дві кулі. Від них захистив бронежилет. На голові була снайперська каска, та ледь не знепритомнів.

Медична служба Майдану надала Володимирові першу допомогу. Звідти направили в клініку Уляни Лущик. Там діагностували гострий посттравматичний стресовий синдром від важкої хімії і газу, що пускали силовики.

— У клініці детально обстежили. Робили УЗД мозку. Сказали, що кров до нього доходить не дуже добре. Призначили комплексний курс інтенсивної терапії, що покращує роботу тіла. Поставили сім крапельниць.

Володимиру стало легше з перших днів лікування. Зникла задишка, голова не паморочиться. Краще запам’ятовує.

— Клініка Уляни Лущик — заклад європейського рівня. Дуже подобається ставлення до пацієнтів. Усі ввічливі, цікавляться моїм здоров’ям. Хотілося б, щоб у кожній клініці України ставилися до людей так само. Медикаменти не купую, необхідне тут видають. За те, що взялися лікувати постраждалих Майдану безкоштовно, буду вдячний усе життя.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*