У клініці Уляни Лущик безкоштовно лікують 40 майданівців

23 квітня 2014

— Ми з чоловіком Геннадієм із самого початку ­революції були на Майдані. Я працювала в медичному штабі — видавала ліки, приймала і лікувала постраждалих. Дуже втомлювалася. Піднімала важкі ящики, по 12 годин на день була на ­ногах, — розповідає медсестра Алла Мико­лайчук, 53 роки.

Через постійні навантаження в неї почали набрякати ноги, бо судинами погано рухалася кров.

— Лікувалась у багатьох клініках, та ніде не допомогли. Щоразу призначали ті самі ліки, а толку не було. На Майдані познайомилася з видатним лікарем — Уляною Богданівною Лущик. Вона взялася лікувати мене безкоштовно. Я відразу здала аналізи, мені зробили діагностику. Виявилося, проблема може призвести до серцевої недостатності. У мене вже була задишка. Мало не щодня боліла голова. Клініці довірилася повністю.

У клініці здорових судин Аллі Олексіївні робили уколи, ставили крапельниці та прикладали до шиї п’явок. Це допомагало розігнати кров.

— Легкість по всьому тілу відчула після перших процедур. Я ніби літала. З кожним днем відчувала, що видужую. Вже четвертий тиждень не болить голова.

У закладі взялися лікувати її чоловіка, військового у відставці 56-річного Геннадія Миколайчука.

— У нього судини забиті холестерином. Раніше йому зробили операцію — ставили стент на серце, щоб розширити судини. Пив різні ліки, від яких боліла голова, тиск підскакував. Тут уже після першої крапельниці все минуло.

До клініки Уляни Лущик безкоштовно взяли на лікування понад 40 постраждалих.

— Ніде не бачила клініки такого рівня. Хоча сама в лікарні працюю. Наша медицина поставлена на потік. Щодня всім одне й те саме призначають. А тут медсестри навчені, акуратні, ввічливі. До кожного підійдуть, запитають про настрій, самопочуття. І завжди з усмішкою. Можна прийти й відпочивати, скільки хочеш. Музику послухати, телевізор подивитися.

Катерина ГОНЧАРОВА

Напишіть відгук

Обов'язкові поля відмічені *.


*

LOGO MINIMAL BW2