Treatment of hypertension

Перед початком лікування Гіпертонії, потрібно знайти її першопричину.

Ми маємо визначити в чому ж причина  підвищення внутрішнього судинного тиску по всій серцево-судинній системі. Тиск може бути підвищений в: капілярах, венах, судинах мозку, серця, нирок та ін.

Ще однією причиною підвищеного тиску може бути дисбаланс між внутрішньочерепним тиском та внутрішньо судинним. Симптоми такого дисбалансу в організмі: головні болі, запаморочення, метеочутливість, вранішня нудота та ін. Ігнорування таких симптомів може призвести до хронічного або гострого набряку головного мозку, а у випадку ще й навіть не тяжкої травми голови – до коми.

Приймаючи пігулки, які знижують тиск, без попереднього лікування та аналізу серцево-судинної системи призводить до ішемії, венозних застоїв, декомпенсації серцево-судинної системи – це в свою чергу може привести  до інсульту чи інфаркту .

Саме тому найважливішим етапом в лікування Гіпертонії – це достовірна діагностика.

Ми проводимо комплексну діагностику, аналізуємо всі показники та складаємо найефективніший план лікування, враховуючи всі особливості організму пацієнта та супутні, виявлені на діагностиці проблеми.

Лікування в Клініці Судинних Інновацій проходить під щоденним контролем головного лікаря, в процесі лікування обов’язком є діагностика-моніторинг, де ми бачимо динаміку процесу одужання.

Індивідуальний комплексний підхід до хвороби пацієнта дає дійсно ефективний результат!