Результати тесту

 Дереволюдина Юність дерево метро

Отож, проаналізуємо ваш вибір.

Зображення 1 – варіант норми – гармонійна повноцінна крона.

2 – елементи порушення живлення, організм  потребує відновлення кровопостачання в певних ділянках з метою відновлення нормального функціонування. 

3 – ознаки мозаїчної втрати кровопостачання та метаболізму. Високий ризик судинних катастроф – інсульту, інфаркту, гангрени, судинного кризу і т.п.  Практично здорова людина почуває себе неповноцінною – забудькуватість, періодичні втрати орієнтації, нестійкий артеріальний тиск, оніміння пальців рук, ніг, шум в голові або у вухах, порушення сну, швидка втомлюваність, зниження працездатності. Дуже характерно для синдрому хронічної втоми, який сьогодні вже має новий відповідник у ТОП-менеджмерів та людей, які професійно відповідальні за прийняття важлих управлінських рішень –   Flammer-syndrom. Сьогодні Європа вже проводить комплексну антистресову програму для таких людей з періодичними курсами лікування. 

4 – ознаки півкульного інсульту. Половина організму паралізована у зв’язку з критичним рівнем кровопостачання. Необхідне інтенсивне тривале лікування даної патології, оскільки в у випадку повторного інсульту – високий ризик смертельного розрішення.

5 – хронічна критична недостатність кровопостачання як передумова поступового відмирання  організму.  У хворого спостерігаються важкість в голові, набряки та варикозне розширення вен на ногах, мерзнуть пальчики рук і ніг, можливі судомні напади, короткочасні втрати свідомості. Організм дуже розбалансований.

6  – критичний рівень кровопостачання (кома, інсульт, інфаркт як прояв тривалого критичного дефіциту кровопостачання). Шанс на виживання надзвичайно малий. Потрібні надзусилля та високий професіоналізм лікарів, щоб повернути хворого до свідомості, а потім до життя. Такий стан – це розплата  за недогляд, за відсутність профілактичного лікування.

7 –  хронічний критичний рівень кровопостачання з патологічним формуванням онкосудин. Надзвичайно розбалансований старечий організм, який має передумови до формування онкопатології.

Який вихід? Cьогодні не престижно  і дорого хворіти. Поважаюча себе людина доглядає свій організм, подібно до того, як водій доглядає свій автомобіль.  При вчасному догляді та періодичному лікуванні організм може прожити без судинних катастроф дуже довго і вести повноцінний спосіб життя та професійної активності.

Як виявити –  сьогодні існують технології судинного скринінгу, які дозволяють за 10 хвилин виявити наявність чи відсутність судинної патології.

Як це виглядає? 
Всю необхідну інформацію з діагностики та лікування Ви можете знайти на даному сайті або ж за телефоном (044) 467 63 89 або (095) 068 30 74.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*